top of page

Aerialteam Hakkında

About Us

Aerialteam, Türkiye ve dünya genelinde hizmet veren öncü bir drone çekim firmasıdır. 20 yılı aşkın süredir sektörde olan firmamız, havadan çekim alanında uzmanlaşmış ve sayısız başarılı proje gerçekleştirmiştir. Türkiye'de yüzlerce dizi, film ve reklam projesinde yer almış olan Aerialteam, profesyonel ekibi ve yüksek kaliteli ekipmanlarıyla müşterilerine benzersiz görsel deneyimler sunmaktadır. Güvenilirliği, kalitesi ve yenilikçi yaklaşımıyla tanınan Aerialteam, her projeye özel çözümler üreterek müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı amaçlamaktadır.

The Team

The People of Aerialteam

Ömer Gülas.jpg
Ömer GÜLAS

Aerial Cinematographer

 

1980 İstanbul doğumlu Ömer Gülas Mimar Sinan Üniversitesi, Fotoğrafçılık bölümünden lisans mezunudur. Yeteneğini 3 kuşak fotoğraf sanatçılığı yapan ailesinden almaktadır.  Tv de 200 bölüm belgesele imzası bulunmaktadır. 2009 dan sonra ulusal ve uluslar arası  sinema, dizi projelerinde yer aldı. 100 den fazla proje de Aerial cinematographer olarak çalıştı. 

Janberk Kızılkaya.jpg
Janberk KIZILKAYA

Drone Pilot

 

1994 İstanbul doğumlu olan Janberk Kızılkaya Namık Kemal Üniversitesi ve Arel Üniversitelerinden endüstriyel tasarım alanında y.lisans sahibidir. Çok küçük yaşlardan beri havacılık üzerine olan ilgisinden dolayı planör eğitimleri almış, THK'unda 4 yıl model uçak pilotaj ve tasarım eğitmenliği yapmış, 2001 yılından günümüze dek uzaktan kumandalı hava araçları ( iha ) kullanmaktadır. 2012 den beri profesyonel olarak Drone pilotluğu yapmaktadır. Türkiye'nin ilk Drone pilotları arasında yer almaktadır.

IMG_1608.jpg
Murat Çalışır

Drone Pilot 

 

1979 Doğumlu Murat Çalışır Abant İzzet Baysal Üniversitesi Beden Eğitimi Öğretmenliği mezunudur. 2004 Yılında başladığı model uçak ve model helikopter hobisini zamanla geliştirerek havadan görüntüleme işine başladı. Bu tarihten sonra birçok dizi sinema tanıtım ve havadan canlı yayın işinde görev aldı Halen THK Bolu Şube Başkanlığı yapmaktadır.

ahmet berkay bıçak.jpg
Ahmet Berkay BIÇAK

Drone Pilot

2000 İstanbul doğumlu Berkay Bıçak, Nişantaşı üniversitesinden uluslar arası ilişkiler bölümü lisans mezunudur. Hobisi olan uzaktan kumandalı hava araçlarına küçük yaşlarda merak salmış kendisini bu alanda geliştirmiştir ve uzun zamandır drone pilotluğu yapmaktadır.

Atılgan Sabır.jpg
Atılgan SABIR

Drone Pilot

 

1995 İstanbul doğumlu Atılgan Sabır, İstanbul Esenyurt Üniversitesinden Grafik Tasarım bölümü lisans mezunudur. Üniversiteden sonra kurgu ve color alanında kendisini geliştirmiş ardındanda insansız hava araçları ile tanışmış, kadraj bilgisini dronelar ile birleştirmiştir.

Sinan YAMAN

Drone Pilot

 

1994 İstanbul doğumlu Sinan Yaman 

bottom of page